Hurtownia Elektryczna "ELEKTROZET" Lubraniec, Kłodawa, Koło

Ospel Impresja - Elegancka i praktyczna - Nowości w serii

Tags: 0 comments
Ospel Impresja - Elegancka i praktyczna - Nowości w serii

Impresja to jedna ze sztandarowych kolekcji osprzętu elektrycznego firmy Ospel. Za jej popularnością kryje się minimalistyczny design i uniwersalna kolorystyka, a także szeroki asortyment dostępnych elementów. Teraz postanowiliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę serię i poszerzyć ją o nowe ramki, wykonane ze szczotkowanego metalu i kolorowego szkła.

Osprzęt elektryczny z kolekcji Impresja firmy Ospel  dostępny jest  w sześciu wariantach kolorystycznych: biały, ecru, tytan, antracyt, srebro i złoty metalik. Mając na uwadze najnowsze trendy aranżacyjne oraz oczekiwania odbiorców oferta została poszerzona o ramki, wykonane ze szkła i metalu.

Metal

Ramki metalowe ze szczotkowanego aluminium, szczotkowanej satyny i szczotkowanego antracytu to modele, które powinny przypaść do gustu wielbicielom nowoczesnych rozwiązań. Minimalistyczne, nieco surowe w odbiorze produkty sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w tonacji monochromatycznej lub też w pomieszczeniach, w których króluje industrialny, bądź modernistyczny klimat.

Комментарии Disqus